Пон11302020

Последна промена08:48:30 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Нуркачите од „Амфора“ симболично го честитаа влезот во НАТО

Нуркачите од „Амфора“ симболично го честитаа влезот во НАТО

Сподели

Нуркачите од Нуркачкиот центар Амфора од Охрид на граѓаните на Македонија симболично им го честитаат официјалното пристапување во НАТО-Северноатлантската алијанса.

 

ВИДЕО 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK