Саб06062020

Последна промена04:47:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Браќа се испотепале во Рамне

Браќа се испотепале во Рамне

Сподели

Двајцата ќе добијат пријава.

Синоќа во 17,30 часот, во охридското село Рамне, нарушен е јавниот ред и мир со вербална расправија помеѓу Р.А.(56) и неговиот брат Б.А.(58) која набрзо прераснала во меѓусебна тепачка. По целосно документирање на настанот, против нив, ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK