Пет06052020

Последна промена04:47:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид "Водовод" најдобра тезга на Водици

"Водовод" најдобра тезга на Водици

Сподели

Покрај угостителите бесплатна греана ракија на охридското пристаниште делеа и фирми и претпријатија.

Најдобра тезга од граѓаните беше прогласена тезгата на Водовод во организација  на Митко Димитроски раководителот на наплатна служба. 

 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK