Пет06052020

Последна промена02:08:52 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Нова атракција: Полуподморница ќе плови на Охридското езеро

Нова атракција: Полуподморница ќе плови на Охридското езеро

Сподели

За прв пат полуподморница ќе плови во Охридското езеро. Новата атракција денес пристигна во Охрид. 

 

Пловилото кое овозможува неколку лица да уживаат во подводните убавини на езерото е домашна инвестиција на бизнисмен од Кавадарци. 

Денес се врши технички прием по што ќе следува регистрација и отпочнување со работа.

Фото Здравко Чорбески 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK