Пет06052020

Последна промена04:47:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Нападнат градежен работник

Нападнат градежен работник

Сподели

Нападот е пријавен вчера а се случил пред три дена.

На 21.05.2020 година, И.Ф. (36) од Охрид, во полициската станица пријави дека на 19.05.2020 година, на булеварот „Туристичка“ во Охрид, додека изведувал градежни работи, бил физички нападнат од сопственик на угостителски објект лоциран на булеварот. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK