Пон07132020

Последна промена08:01:50 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Се скарале роднини во Охрид

Се скарале роднини во Охрид

Сподели

Двајцата ќе добијат пријава.

Синоќа околу 18 часот и 30 минути, на улицата „130 во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со карање, викање и непристојно однесување помеѓу О.А.(39) и О.А.(40), двајцата од Охрид. Против нив, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава, стои во соопштението од Канцеларијата за односи со јавноста.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK