Пет07032020

Последна промена09:43:41 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец викал на „Просветители“

Охриѓанец викал на „Просветители“

Сподели

49 годишниот охриѓанец е пренесен во болница.

Синоќа во 19,10 часот на булеварот ,,Македонски Просветители“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со викање и непристојно однесување од Б.М.(49) од Охрид. Истиот е пренесен во Општата болница во Охрид.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK