Чет07292021

Последна промена06:48:09 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Повреден пешак во сообраќајка кај Охридска банка

Повреден пешак во сообраќајка кај Охридска банка

Сподели

Жена повредена во сообраќајка бо Охрид.

Вечерва на булевар ,, Туристичка", во близина на Охридска банка се сличи сообраќајна несреќа во која е повреден пешак. Возило под засега непознати околности  удрило  во жена. Повредената е префрлена во болница. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK