Пон07132020

Последна промена08:01:50 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Физички напад пред маркет во Лескоец

Физички напад пред маркет во Лескоец

Сподели

Физички напад пред маркет во Лескоец.

05.06.2020 година околу 14 часот, пред маркет на локален пат во охридското село Лескоец, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од Д.П.(20) врз Т.М.(21) и нејзината 14 годишна сестра, сите од истото село. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK