Пон07132020

Последна промена08:01:50 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Автомобил „заплови“ во Охридското езеро

ФОТО: Автомобил „заплови“ во Охридското езеро

Сподели

Автомобил денеска „заплови“ во Охридското езеро.

Паркирното возило на Горица Втора од непознати причини паднало во вода. 

Според очевидците нема повредени. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK