Пон07132020

Последна промена11:17:16 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО+ ВИДЕО: Акцијата за уривање продолжи во Канео

ФОТО+ ВИДЕО: Акцијата за уривање продолжи во Канео

Сподели

Акцијата за отстранување на елегално поставените објекти на плажите  од утрово продолжи во населбата Канео.

Првенствено се отстранува парапетчето на плажата. 

 

 

 ВИДЕО 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK