Сре09232020

Последна промена10:25:30 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Исчезна педесетгодишен охриѓанец

Исчезна педесетгодишен охриѓанец

Сподели

Исчезна педесетгодишенН охриѓанец.

  29.06.2020 година , С.В.(39) од Охрид, во полициската станица пријавила дека нејзиниот сопруг М.В.(50) излегол од дома на 25.06.2020 година и се уште не се вратил.

- СВР Охрид презема мерки за пронаоѓање на лицето, истакна портпаролот Стефан Димоски.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK