Саб08082020

Последна промена07:35:36 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Направил сообраќајка и непристројно се однесувал кон полицајците

Направил сообраќајка и непристројно се однесувал кон полицајците

Сподели

Направил сообраќајка и непристојно се однесувал кон полицајците.

 

На 30.06.2020 околу 18 часот на улицата „Бистрица“ во Охрид, Т.Д.(72) од Охрид, по случена сообраќајна незгода, го нарушил јавниот ред и мир со дрско и непристојно однесување кон полициски службеник. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK