Саб08082020

Последна промена07:35:36 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Тепачка на „Асном“

Тепачка на „Асном“

Сподели

Три лица учествувале во тепачката.

Синоќа околу 18 часот, на булеварот „Асном“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Ф.П.(47) и Ј.К.(65), во која се вклучил и А.М.(31) , сите од Охрид. Против учесниците, ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK