Пет08072020

Последна промена05:24:20 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Се урива хотелот „Грин спејс“ во Охрид

Се урива хотелот „Грин спејс“ во Охрид

Сподели

Утрово започна уривањето на хотелот „Грин Спејс“ во Охрид. Хотелот се наоѓа во близина на брегот на езерото на 3 км од Охрид на патот кон Струга. 

 

Акцијата на хотелот кој е дивоградба е во склоп на акцијата на општина Охрид за ставање ред на плажите и расчистување на крајбрежието од дивоградби. 

 

Хотелот „Грин Спејс“ започна со работа минатото лето. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK