Саб08082020

Последна промена07:35:36 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Ограбен маркет во центарот на Охрид

Ограбен маркет во центарот на Охрид

Сподели

Маскиран разбојник вечерва го ограби маркетот „Тинекс“ во центарот на Охрид. 

Разбојникот ги одзел парите од касата. Според очевидци  тој се приближал на касиерката од зад грб, кога ја отворила касата и ги одзел парите и веднаш избегал. Полицијата вршеше увид вечерва. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK