Вто08042020

Последна промена03:26:05 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Објавена листата на сместувачки објекти со ваучери

Објавена листата на сместувачки објекти со ваучери

Сподели

На официјалната страна на „Дома си е дома“ е објавена целосната листа на сместувачки капацитети кои нудат искористивање на ваучерите за туризам од 6.000 денари кои граѓаните ги добија.

 

Целата листа ТУКА

 

Овие ваучери ќе може да се користат од 15 јули до 15 декември годинава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK