Пет08072020

Последна промена05:24:20 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Бакраческа: Да ја сочуваме нашата родна македонска грутка

Бакраческа: Да ја сочуваме нашата родна македонска грутка

Сподели

На граѓаните би им порачала да излезат и да нѐ поддржат на 15 јули бидејќи нивната поддршка ни е најпотребна во овие мигови, а притоа да ги почитуваат здравствените мерки затоа што за мене, како здравствен работник, најважно е здравјето на граѓаните, реќе Бакраческа. 
Ние Македонците со ѕвезда на челото, срце како планина кое знае да си ги сака корените. За оваа родна грутка македонска треба сите заедно сплотени да се бориме да си ја сочуваме.
Поддршка за бројот 14 за листата на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата за обнова на Македонија!, повика Грација Бакраческа кандидат за пратеник од Охрид.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK