Вто08042020

Последна промена03:26:05 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Прекин во уличното осветлување на „Туристичка“

Прекин во уличното осветлување на „Туристичка“

Сподели

Поради санирање на дефект на електроснабдителната мрежа, ќе има прекин на уличното осветлување на дел од булеварот „Тиристичка“ на потегот од „Државниот архив“ до спортскиот комплекс „Билјанини Извори“.


Прекинот на јавното осветлување ќе биде во периодот од денеска, (вторник)14.07.2020 до (четврток) 16.07.2020 година.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK