Вто08042020

Последна промена03:26:05 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Дебранец се обидел да го фотографира ливчето и избегал

Дебранец се обидел да го фотографира ливчето и избегал

Сподели

Се обидел да го фотографира ливчето и избегал.

На едно од гласачките места гласач од Дебар се обидел да го фотографира гласачкото ливче, но го забележале членовите на избирачкиот одбор, по што тој избегал. Неговиот идентитет е познат и веднаш бил пријавен во ДИК а пото и приведен. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK