Саб09262020

Последна промена01:24:52 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец истепан на бензиска пумпа

Охриѓанец истепан на бензиска пумпа

Сподели

Истепан охриѓанец на бензиска пумпа. 


На 02.08.2020 година во 02,40, А.М.(19) од Охрид, во полициската станица пријави дека на бензиска пумпа лоцирана на улицата „15 корпус“ во Охрид бил физички нападнат од Н.Д.(32) од Охрид. Против напаѓачот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK