Сре09232020

Последна промена08:42:42 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Непознат возач урил во паркирано возило и избегал

Непознат возач урил во паркирано возило и избегал

Сподели

Непознат возач урил во паркирано возило и избегал. 

-На 02.08.2020 година околу 15 часот, на улицата „Ванчо Николески“ во Охрид, случена е сообраќајна незгода во која, засега непознато возило, удрило во паркиран автомобил „Рено“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на М.П. (19) од Скопје. По ударот, возачот го напуштил местото каде ја предизвикал сообраќајната незгода.Се преземаат мерки за негово пронаоѓање, по што ќе биде поднесена соодветна пријава, информираат од СВР Охрид. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK