Сре09232020

Последна промена08:42:42 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Заборавена вклучена пегла предизвика пожар.

Заборавена вклучена пегла предизвика пожар.

Сподели

Заборавена вклучена пегла предизвика пожар

 


На 02.08.2020 година околу 23.30 часот, во апартман лоциран на улицата „Богомилска“ во Охрид, случен е пожар кој, со интервенција на Територијалната против пожарна единица набрзо е локализиран и целосно изгаснат. При увид, извршен во присуство на вешто лице, констатирано е дека пожарот е предизвикан од оставена вклучена електрична пегла.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK