Саб09262020

Последна промена01:24:52 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Двајца повредени во сообраќајка кај Сливово

Двајца повредени во сообраќајка кај Сливово

Сподели

Во тешка сообраќајна несреќа што се случи пред 2 часа кај Сливово повредени се две лица.

Од засега непознати причини се судрија автомобил и камион.

-Тешка сообраќајна несреќа кај Сливово(Дебрца) помеѓу автомобил и камион, двајца тешко повредени.АПЕЛ од Тппе Охрид да се внимава и да се прилагоди брзината према условите на патот!!!, апелираат од Противпожарната единица Охрид.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK