Саб09262020

Последна промена01:24:52 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Кривична за скопјанецот кој изврши обљуба

Кривична за скопјанецот кој изврши обљуба

Сподели


21 годишниот скопјанец обљубата ја извршил врз 32 годишна скопјанка.

СВР Охрид поднесе кривична пријава против М.К.(21) од Скопје, поради постоење основи на сомнение дека на 04.08.2020 во 01.30 часот во соба во хотел во Охрид извршил обљуба врз 32-годишна скопјанка.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK