Вто06022020

Последна промена10:35:47 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Стружанец се обидел да силува кавадарчанка

Стружанец се обидел да силува кавадарчанка

Сподели

СВР Охрид поднесе кривична пријава против 25 годишниот Н.В. од Струга за сторено кривично дело „силување“ во обид.

 

Настанот се случил минатиот месец на ул. „Богомилска“ во Охрид. Пријавениот дошол во куќата каде престојувала 33 годишната Б.Р. од Кавадарци. Со употреба на физичка сила се обидел да изврши силување врз девојката  но откако му се заканила дека ќе повика полиција пријавениот го напуштил станот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK