Вто06022020

Последна промена10:35:47 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец физички малтретирал 19 годишна девојка

Охриѓанец физички малтретирал 19 годишна девојка

Сподели

СВР Охрид поднесе кривична пријава против 25 годишниот Е.З.од Охрид, за сторено кривично дело „противправно лишување од слобода“.

 

 На 03.јануари годинава  во кафе бар во Охрид пријавениот со употреба на физичка сила ја извлекол надвор од објектот 19 годишната девојка насилно ја качил во неговото возило  „голф“. Се упатил во населбата Рача физички ја малтретирал девојката , а по 30 минути ја ослободил.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK