Саб09262020

Последна промена01:24:52 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Сообраќајка на „Железничка“, се судрија две возила

ФОТО: Сообраќајка на „Железничка“, се судрија две возила

Сподели

Утрово околу 1 часот после полноќ дошло до судир на две возила на улицата „Железничка“ во Охрид.

Во сообраќајката учествувале два автомобили од кои едниот  такси возило. Во двата автомобили имало по две лица кои се здобиле со лесни телесни повреди. 

Засега не  се познати причините за сообраќајката. Полицијата изврши увид на лице место. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK