Чет07292021

Последна промена06:48:09 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Вербално нападната вработена во превозна компанија

Вербално нападната вработена во превозна компанија

Сподели

 

Жител на Врапчиште агресивно се однесувал кон вработена во превозна компанија.

 

На 14.09.2020 година околу 17,30 часот, во деловен простор сопственост на превозна компанија лоцирана на булеварот „Туристичка“ во Охрид, С.Р.(38) од гостиварското село Врапчиште, го нарушил јавниот ред и мир со карање и агресивно однесување кон вработена во компанијата. Против нарушителот ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK