Пон10262020

Последна промена01:37:42 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Тракторист загина на Галичица

Тракторист загина на Галичица

Сподели

Трагедија на патот Охрид Отешево.

Млад жител на Љубаништа го загуби животот спуштајки се со трактор кон Отешево преку Галичица. Од засега непознати причини изгубил контрола и паднал во провалија.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK