Пон10262020

Последна промена01:37:42 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Тепачка меѓу млади охриѓани во центарот на Охрид

Тепачка меѓу млади охриѓани во центарот на Охрид

Сподели

Тепачка мегу млади охриѓани во центарот на Охрид.

 

На 25.09.2020 година во 00,00 часот, на улицата „Димитар Влахов“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со вербална расправија и физичка пресметка помеѓу  двајца охриѓани. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK