Пон10262020

Последна промена01:37:42 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Опожарено возило на ресенчанец во Охрид

Опожарено возило на ресенчанец во Охрид

Сподели

Во Охрид запалено возило на ресенчанец. 

 


На 25.09.2020 година во 04,15 часот во СВР Охрид, пријавен е пожар во патнички автомобил „Фолксваген Пасат“ со охридски регистарски ознаки, паркиран на улицата „Кузман Јосифоски Питу“ во Охрид, сопственост на П.Т.(52) од Ресен. Пожарот, во кој нема повредени лица, е изгаснат од Територијалната против пожарна единица од Охрид, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK