Чет12032020

Последна промена03:30:24 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец тепал стружанец

Охриѓанец тепал стружанец

Сподели

Охриѓанец тепал  стружанец  во центарот на Струга. 


На 23-10-2020 година околу 15 часот, на улицата „Димитар Влахов“ во Струга, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од Д.Г. од Охрид, врз А.Т.(42) од Струга. ОВР Струга работи на целосно расветлување на настанот, по што, против нарушителот ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK