Саб12052020

Последна промена01:05:03 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид На охридските гробишта запленети стотина кила марихуана

На охридските гробишта запленети стотина кила марихуана

Сподели

МВР најавува повеќе детали за утре, но дел од медиумите објавија дека марихуаната била откриена во возило на турски државјанин.

Над 100 килограми марихуана се запленети денеска кај градските гробишта во Охрид. Од Министерството за внатрешни работи ја потврдија информацијата, но повеќе детали најавуваат во текот на утрешниот ден. Дел од медумите јавија дека марихуаната е откриена во возило на турски државјанин.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK