Сре12012021

Последна промена09:48:53 AM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Се тепале четворица Велгоштани

Се тепале четворица Велгоштани

Сподели

Се степале четворица Велгоштани.

 

На 25.10.2020 година околу 15 часот, на улицата „Воденичарска“ во охридското село Велгошти, нарушен е јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу З.Р.(54) и И.Р.(48), од една, и Т..Р.(48) и П.Р.(30), од друга страна. Против нив, СВР Охрид ќе поднесе соодвтна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK