Сре12012021

Последна промена09:48:53 AM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Истепан доставувач од Охрид

Истепан доставувач од Охрид

Сподели

Физички наппаднат доставувач од Охрид.

 

На 29.10.2020 година во СВР Охрид, Љ.Ј.64) од Охрид, вработен како доставувач кај извршител, пријави дека при доставување налог за извршување до Н.Ѓ., бил вербално и физички нападнат. По целосно расчистување на настанот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK