Пет01222021

Последна промена01:37:37 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Почина младиот спортист Трајан Целески Тачо

Почина младиот спортист Трајан Целески Тачо

Сподели

После долга битка со болеста и три операции синоќа почина младиот спортист од Охрид Трајан Целески Тачо.

 

Боледуваше од тумор на мозокот, но беше голем борец. Почина после третата операција. 

Охриѓани со трогателни пораки на социјалните мрежи се збогуваат од Тачо.

 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK