Вто01192021

Последна промена05:44:35 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанка касната од куче скитник

Охриѓанка касната од куче скитник

Сподели

Охриѓанка касната од куче скитник. 

На 11.11.2020 година во СВР Охрид, Б.Ц.(27) од Охрид, пријави дека на 10.11.2020 година, на булеварот „Асном“ во Охрид била нападната од куче скитник. Притоа, се здобила со повреди на левата нога, констатирани во Општата болница во Охрид.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK