Вто01192021

Последна промена05:44:35 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Жител на Лескоец истепал соселенец

Жител на Лескоец истепал соселенец

Сподели

Жител на Лескоец истепал соселенец.

 

На 12.11.2020 година во 23.45 часот, во СВР Охрид, Г.Н. (33) од охридското село Велгошти, пријави дека во куќен двор во селото Лескоец,  физички бил нападнат од В.П.(30) од истото село. В.П. е приведен во полициската станица  и против него, ќе бидат поднесени соодветни пријави.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK