Сре01272021

Последна промена05:17:29 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Тепачка пред охридска кладилница

Тепачка пред охридска кладилница

Сподели

Напаѓачот добил пријава од полицијата.

На 13.11.2020 година во 19,15 часот, пред кладилница лоцирана на улицата „Кленоец“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од Г.М.(45) врз К.Л.(28), двајцата од Охрид. Против напаѓачот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK