Саб12052020

Последна промена01:05:03 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Се степале тројца охриѓани, заработиле пријава

Се степале тројца охриѓани, заработиле пријава

Сподели

Тепачката се случила синоќа.

Синоќа во 22.10 часот, на улицата „Гоце Делчев“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Е.Т.(29), од една и О.И.(20) и Е.И.(22), од друга страна, сите од Охрид. Против нарушителите ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK