Пет01222021

Последна промена01:37:37 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Срамно! Искршена заштитната ограда на рекреативната патека во Охрид

Срамно! Искршена заштитната ограда на рекреативната патека во Охрид

Сподели

Искршена заштитната огрда на рекреативната патека низ стариот дел на Охрид.

Вандализмот од страна на поединци, не запира. Речиси секојдненво се уништуваат јавните добра. 

 

Заштитната ограда по тесната панорамска патека  е дополнителна безбедност за пешаците. Кој и зошто  ја прави  оваа штета?

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK