Пет01222021

Последна промена01:37:37 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Кај охриѓанец пронајден кокаин

Кај охриѓанец пронајден кокаин

Сподели

Кај охриѓанец пронајден кокаин.

 

На 30.11.2020 година, при претрес извршен во домот на Ф.Д.(37) во Охрид, полициски службеници од Одделението за недозволена трговија со дрога при СВР Охрид, пронајдоа и одзедоа кокаин. Тој е приведен и против него ќе биде поднесена кривична прјава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK