Пет01222021

Последна промена01:37:37 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Марихуана пронајдена кај охриѓанец

Марихуана пронајдена кај охриѓанец

Сподели

46 годишникот ќе добие пријава.

На 13.01.2021 година, при преглед извршен пред спортска обложувалница лоцирана на улицата „Гоце Делчев“ во Охрид, врз Н.М.(46) од Охрид, полициските службеници пронајдоа и одзедоа паковка со опојна дрога Марихуана. Против него, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK