Пет03052021

Последна промена09:48:48 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Охрид волшебен во снежно бело руво

ФОТО: Охрид волшебен во снежно бело руво

Сподели

Охрид волшебен во снежно бело руво.

Градот расппослан крај синото езеро при првиот снег оваа зима наликува на вистнска романтична бајка.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK