Саб03062021

Последна промена06:34:00 AM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец во „Сузуки“ криел марихуана

Охриѓанец во „Сузуки“ криел марихуана

Сподели

37 годишниот охриѓанец е приведен.

На 23.01.2021 одина, полициски службеници од СВР Охрид, од слобода го лишија Д.К.(37) од Охрид. При преглед извршен во неговиот автомобил „Сузуки“, пронајдена и одземена е опојна дрога марихуана. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK