Пон04122021

Последна промена09:39:48 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Исчезна 73 годишна стружанка

Исчезна 73 годишна стружанка

Сподели

 

Исчезната 73 годишна стружанка.

 

На 11.02..2021 година во 23 часот, Ј.П.(47) од Струга во полициската станица пријавила дека нејзината мајка Е.М.(73) од Струга се оддалечила од домот. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK