Чет06172021

Последна промена09:16:26 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Жител на Косел истепал соселанка

Жител на Косел истепал соселанка

Сподели

Жител на Косел истепал соселанка.

 

На 21.02.2021 часот во 12.31 часот, во СВР Охрид пријавен е нарушен јавен ред и мир во охридското село Косел, при што З.С.(59)  физички ја нападнал Н.С.(37), двајцата од истото село. Против напаѓачот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK