Пон04122021

Последна промена07:52:50 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Бездомно куче касна дете на кејот во Охрид

Бездомно куче касна дете на кејот во Охрид

Сподели

Бездомно куече касна дете од Охрид. 

 

На ден 04.03.2021 година, Ј.М.(38) од Охрид, во полициската станица пријави дека неговиот малолетен син, во парк на кеј „Македонија“  бил каснат од куче скитник.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK