Пон11302020

Последна промена12:25:19 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Доделени признанијата на најдобрите спортисти во Охрид

ФОТО: Доделени признанијата на најдобрите спортисти во Охрид

Сподели

Вечерва беа прогласени најдобрите спортисти за 2013 во Охрид.

/Фото Мики

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK